Nawigacja

 • Spotkanie z sokolnikiem i jego podopiecznymi

  Spotkanie z sokolnikiem i jego podopiecznymi

               12 września 2018r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z sokolnikiem panem Mateuszem Kowalke. Głównymi bohaterami  spotkania były ptaki: puchacz śnieżny, jastrząb harrisa, sokoły wędrowne i raróg. Pan Mateusz w bardzo ciekawy sposób opowiadał o budowie, życiu i pracy z tymi ptakami.

                   Było to bardzo interesujące, ponieważ  z bliska mogliśmy zobaczyć ptaki, które w naturalnych warunkach nigdy nie pozwoliłyby podejść do siebie tak blisko. Dowiedzieliśmy się również,  jak sokolnicy przygotowują ptaki do pracy. Zobaczyliśmy  pokaz treningu ptaków, podziwialiśmy ich lot i precyzję z jaką pokonują przeszkody, łapią kawałki mięsa i lądują na dłoni swojego opiekuna. Pan Matusz poprosił również dwie z naszych uczennic o pomoc w pokazie. Spotkanie z żywymi ptakami to bardzo ciekawa lekcja przyrody.

                  Na zakończenie wszystkie klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia z Panem Mateuszem oraz jego ptakami.

  Fotorelacja

 • Mały Festiwal Filmowy

  Mały Festiwal Filmowy

          5 września uczniowie klas VII, VIII oraz III gimnazjum wraz z innymi uczniami z terenu gminy Zalewo zostali zaproszeni na projekcję filmu pt. „Dwa światy”. Film ten został wyświetlany w ramach dorocznego Małego Festiwalu Filmowego w Zalewie. Impreza ta związana jest z Koszalińskim Europejskim Festiwalem Filmowym „Integracja Ty i Ja”. Misją Festiwalu jest ukazanie świata osób niepełnosprawnych, ich życia codziennego, radości, smutków, barier. Uczestnikami wydarzenia były osoby pełnosprawne i niepełnosprawne.

  Fotorelacja

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

  3 IX 2018r. o godz. 8.30 uroczyście rozpoczął się nowy rok szkolny. Podczas apelu pan Dyrektor Jacek Dobrowolski powitał wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, a szczególnie gorąco najmłodszych uczniów, którzy po raz pierwszy przestąpili mury szkolne. Następnie pan Dyrektor odczytał list od Kuratora Oświaty napisany z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, a potem wszyscy odśpiewali Hymn Szkoły i rozeszli się na spotkania z wychowawcami.

  Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym 2018/2019!!!

   

  Fotorelacja

   

 • Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego!

  Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego!

  Zapraszamy uczniów i rodziców na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/19, które odbędzie się o godz. 8.30. na sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Dobrzykach.

  Dowozy do szkoły tak, jak w poprzednim roku.

   

 •  

  Szanowni Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy !!!
   

  Minął kolejny rok szkolny wypełniony wieloma ważnymi wydarzeniami. To także czas, w którym należało sprostać różnym wyzwaniom i trudnościom. Nasza szkoła może poszczycić się licznymi sukcesami dydaktyczno - wychowawczymi, za które serdecznie dziękujemy ich autorom: Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom.

  Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień. Podejmujcie odważne i odpowiedzialne decyzje, bo od nich może zależeć czyjeś zdrowie lub życie.


  Do zobaczenia po wakacjach!

   

   

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  Po roku ciężkiej pracy w końcu nadszedł upragniony przez wszystkich uczniów dzień – uroczyste zakończenie roku szkolnego. Apel rozpoczął się od uroczystego odśpiewania Hymnu Państwowego. Po przywitaniu przybyłych na apel – rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów – Pan Dyrektor (wraz z opiekunami) rozpoczął wręczanie nagród uczniom, którzy zostali wyróżnienie w różnych konkursach lub turniejach sportowych. Następnie wraz z wychowawcami wręczył uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, listy pochwalne oraz świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.

                  Po rozdaniu nagród, nastąpiło wręczenie świadectw ukończenia szkoły dla klasy III gimnazjum, a potem klasa III SP pożegnała swoich odchodzących już opiekunów krótkim programem artystycznym oraz upominkiem. Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Aldona Dubanowska, podziękowała wszystkim za sumiennie przepracowany rok szkolny i życzyła udanego odpoczynku.

  Na zakończenie klasa III przedstawiła program artystyczny z okazji ukończenia gimnazjum oraz pożegnała symbolicznym kwiatkiem nauczycieli oraz pracowników szkoły.

             W wakacyjnych nastrojach wszyscy odśpiewali Hymn szkoły.

   Do zobaczenia we wrześniu!!!

  Fotorelacja

 • W krainie Karkonoszy – wycieczka klas IV- VI SP

  W krainie Karkonoszy – wycieczka klas IV- VI SP

                  We wtorek (12 czerwca 2018r.) uczniowie z klas IV – VI z samego rana wyruszyli na wycieczkę w góry, tym razem w Karkonosze Około godziny 8 rano wszyscy, włącznie z przewodnikiem p. Janem Żebrowskim, siedzieli wygodnie w autokarze – o 8.30 wycieczka ruszyła w stronę Wrocławia.

                  Po 7 godzinach dotarliśmy do miasta „krasnoludków”, gdzie zobaczyliśmy Ostrów Tumski, Bibliotekę Ossolineum, Uniwersytet Wrocławski, Jatki, kościół św. Elżbiety, Ratusz Miejski. Podczas spaceru po Starym Mieście wszyscy szukali wrocławskich krasnoludków.

                  Z Wrocławia  wyjechaliśmy w kierunku Szklarskiej Poręby, do której dotarliśmy około godziny 22. Tam, po kolacji oraz zakwaterowaniu się, poszliśmy grzecznie spaćJ.

                  W środę samego rana obudził nas niestety deszcz, jednak pogoda nie popsuła naszych planów i mimo całkowitego niemal przemoczenia oraz innych trudów, zdobyliśmy Łabski Szczyt (1471m npm.) oraz Szrenicę (1362m npm.). W trakcie wędrówki odwiedziliśmy dwa schroniska górskie, a przewodnik opowiadał nam ciekawe historie o Górach Izerskich i Karkonoszach. Mimo zmęczenia, po obiadokolacji, pojechaliśmy jeszcze do Harachowa, gdzie obejrzeliśmy wspaniałą skocznię mamucią.

                  Kolejny dzień rozpoczął się od zwiedzania Karpacza. Odwiedziliśmy tam Muzeum Ziemi,  w którym obejrzeliśmy wiele wspaniałych eksponatów. Następnie rozpoczęliśmy wspinać się do Zamku Chojnik, który mieści się na wysokości 627m npm. Widoki, które się roztaczają z zamku były jednak tak wspaniałe, że zrekompensowały trudy wędrówki. Na dziedzińcu zamkowym mogliśmy wysłuchać również legendę o księżniczce Kunegundzie. Po zwiedzaniu zamku, udaliśmy się do Jeleniej Góry, aby „popluskać się”  w Termach Cieplickich. Wieczorem udaliśmy się na spacer po Szklarskiej Porębie, a na zakończenie poszliśmy na pyszną pizzę.

                  Niestety nasza wycieczka dobiegła końca w piątek, ponieważ tego dnia musieliśmy się spakować i wyruszyć w drogę powrotną. Po drodze zajechaliśmy do Piechowic, do Huty Szkła „Julia”, gdzie uczestniczyliśmy w cyklu produkcyjnym przedmiotów wykonanych ze szkła. Odwiedziliśmy również Gniezno, pierwszą stolicę Polski, w którym zjedliśmy pyszny obiad, a około godziny 23 dojechaliśmy do Dobrzyk.

                  Do zobaczenia za rok!!!

  Opiekunowie: p. Julita Sobolewska, p. Natalia Semeniuk , p. Jarosław Frygier oraz p. Konrad Pasławski.

  Fotorelacja

                 

   

                 

 • WYCIECZKA DO DINOPARKU W MALBORKU

  WYCIECZKA DO DINOPARKU W MALBORKU

  19 czerwca uczniowie klas III SP i V SP pojechali na wycieczkę, którą wygrali zwyciężając w zmaganiach konkursowych podczas Święta Pola. Wyjazd wyczekiwany był już od października, ale czekać było warto!

  Uczniowie wybrali się do Dinoparku w Malborku. Młodsi uczestnicy wycieczki wędrowali po ścieżce edukacyjnej. Spotkali tam wiele ruchomych dinozaurów. W otoczeniu pięknej zieleni lasu przeprowadziły one uczniów przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Na ścieżce dydaktycznej o długości 1350 metrów dzieci zobaczyły eksponaty, które wydawały dźwięki, ruszały głową, ogonem, powiekami, a nawet brzuchem – imitując oddychanie.

  Starszacy z kolei bez wahania skorzystali z parku linowego, który znajduje się na terenie Dinoparku. Pod okiem instruktorów przeżyli wspaniałą przygodę. Pokonanie wszystkich przeszkód na sporej wysokości nie było łatwe. Ta aktywna forma wypoczynku wywołała niemałe emocje!

   

  Wyjazd był dla uczniów nagrodą, więc w całości sponsorowała go Rada Rodziców.

   

  Na zakończenie uczniowie odwiedzili restaurację McDonald's.

  Fotorelacja

 • Projekty gimnazjalne

  Projekty gimnazjalne

  18 czerwca drugoklasiści zaprezentowali przygotowywane w tym roku szkolnym projekty edukacyjne. Pracowano nie tylko w grupach kilkuosobowych ale także pojedynczo. W tym roku do obejrzenia rezultatów projrktów zaproszeni zostali rodzice, dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie. Tematyka realizowanych projektów była różnorodna.

  Klasa II gimnazjum – wychowawca mgr U. Banach

  Imię i nazwisko ucznia Imię i nazwisko opiekuna projektu gimnazjalnego Temat projektu gimnazjalnego
  Aleksandra Żmijewska
  Magdalen Głozak
  Arkadiusz Pyskir
  mgr Konrad Pasławski Kwasy
  Dawid Hatowski mgr Małgorzata Przybylska Język HTML
  Dominika Kozak
  Daniel Nowak
  Dominik Domosławski
  Mateusz Kozioł
  mgr Julita Sobolewska Ekstremalnie i sportowo
  Klaudia Koprowicz
  Magdalena Brzezińska
  mgr Bożena Bochno Wpływ konserwantów na organizm człowieka
  Paulina Kisiel
  Roksana Płatek
  Urszula Jaskulska
  Adrian Kraziński
  mgr Natalia Semeniuk Style uczenia się i techniki pamięciowe

   

  Zespoły bez wyjątku spisały się wspaniale, były świetnie przygotowane pod względem merytorycznym, technicznym, artystycznym i kulinarnym... Wykazały się inwencją twórczą i kulturą osobistą. Prześcigały się w pomysłowości i profesjonalizmie, dzięki czemu nieustannie przyciągały uwagę publiczności. Zewsząd dawały się dostrzec: świetna organizacja, wzajemna pomoc i zaangażowanie. Było to również sprawdzenie umiejętności wypowiedzi uczniów na forum. Spotkanie grup projektowych to docenienie trudnej i czasem mozolnej pracy. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem koordynatora projektów - p. Nataliii Semeniuk oraz wychowawcy klasy II gimnazjum - p. Urszuli Banach.

  Fotorelacja

 • Wisła - perła Beskidów

  Wisła - perła Beskidów

  W dniach 5-8 czerwca 2018 roku klasy 7 i II, III gimnazjum pojechały na wycieczkę do Częstochowy, Wisły i Zatoru.

   

  Z Dobrzyk wyjechaliśmy około godziny 8.30. Jechaliśmy bardzo długo.

  W Częstochowie zwiedziliśmy Zespół Klasztorny na Jasnej Górze. Zobaczyliśmy między innymi obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, bazylikę, 14 stacji Drogi Krzyżowej i pomnik papieża św. Jana Pawła II. Następnie pojechaliśmy do Wisły i tam spędziliśmy noc.

   

  Kolejnego dnia zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. Pierwsza połowa oglądała skocznię narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince oraz wjechała i zjechała wyciągiem krzesełkowym. Ze skoczni można było podziwiać bardzo urokliwe widoki.

  Druga grupa w tym czasie zwiedzała Zamek Prezydenta RP, który wybudowany został w latach 1929-1930 i przekazano go prezydentowi Ignacemu Mościckiemu. Jest on prawdziwą perłą wiślańskiej architektury. Dziś zamek oficjalnie pełni funkcję rezydencji głowy państwa. Przed wejściem do budynku ochrona sprawdzała, czy nie wnosimy żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Po 1,5 godz. nastąpiła zamiana i obydwie grupy mogły zwiedzić obie atrakcje.

  Potem dołączyła do nas pani przewodnik i wszyscy razem poszliśmy na spacer nad zaporę w Wiśle Czarne.

  Później wjechaliśmy kolejką linową na Małą Czantorię, z której szczytu było widać prawie całą Wisłę. Po czym weszliśmy na szczyt Wielkiej Czantorii, gdzie po czeskiej stronie granicy znajduje się wieża widokowa. Następnie z powrotem zeszliśmy na Małą Czantorię i zjechaliśmy kolejką linową do Ustronia. Po powrocie do domu wczasowego mieliśmy okazję do pieczenia kiełbasek przy ognisku.

   

  Trzeciego dnia po śniadaniu pojechaliśmy do Zatoru,

  w którym mieści się Rodzinny Park Rozrywki - Energylandia. To miejsce pełne adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Każdy odnajdzie tam coś dla siebie. Wśród atrakcji można znaleźć karuzele, kolejki, rollercoastery, zjeżdżalnie, łódki i huśtawki. Wszystkie atrakcje były podzielone na strefy i przystosowane dla odpowiedniej grupy wiekowej.

   

  Ostatniego dnia po wykwaterowaniu zwiedziliśmy Muzeum Beskidzkie. Dowiedzieliśmy się, jak dawniej wyglądały różne dziedziny życia górali, np. pasterstwo, rolnictwo, tkactwo, bednarstwo i ciesielstwo. Obok zbudowana jest Enklawa Budownictwa Drewnianego, w której można zobaczyć m.in. kuźnię, chatę komornika.

  Obejrzeliśmy również Dom Zdrojowy z figurą Adama Małysza wykonaną z białej czekolady.

  Potem wyjechaliśmy w drogę powrotną. W czasie przejazdu zatrzymaliśmy się w McDonald's i otrzymaliśmy zestaw Happy Meal. Na tym zakończyła się nasza wycieczka po Beskidach.

  Do domu wróciliśmy zmęczeni, ale i bardzo zadowoleni.

   

  Amelka Krzemińska

  Fotorelacja

 • Rejonowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej - Małdyty 2018

  Rejonowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej - Małdyty 2018

   

                W piątek (8 czerwca) nasi uczniowie wzięli udział w Rejonowym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej. Celem tego wydarzenia jest oczywiście popularyzacja języka angielskiego oraz integracja uczniów oraz nauczycieli z różnych szkół.

                Miło nam poinformować, że w kategorii duety Maja Cyganowska oraz Zuzanna Przybylska z kl. V uplasowały się na III miejscu, a  Weronika Sobolewska i Amelia Szczurek z kl. IV na IV miejscu.

  W kategorii soliści IV miejsce zajęła również Zuzanna Machnik z kl V.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 • Turniej piłki nożnej dla gimnazjum

  Turniej piłki nożnej dla gimnazjum

  28.05.2018r. w Zespole Szkół w Borecznie odbył się Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z klas gimnazjalnych. Brały w nim udział  trzy szkoły: ZS Boreczno, ZS Dobrzyki oraz ZS Zalewo. Turniej był przeprowadzony systemem „każdy z każdym”.

  Miło nam poinformować, że zwyciężyła nasza drużyna chłopców zajmując I miejsce, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Boreczna, a na trzecim z Zalewa.

  Gratulujemy wszystkim!!!

  Fotorelacja

 • „Tak się czyta w Dobrzykach"

  „Tak się czyta w Dobrzykach"

  W piątek (08.06.2018r.) o godz. 10.00 włączyliśmy się do III edycji akcji „Jak Nie Czytam Jak Czytam". Celem tej akcji jest pokazanie, że uczniowie z całej Polski czytają książki - każdy to, na co ma ochotę.

  W tym roku  chcieliśmy nie tylko pokazać dorosłym, jak się czyta książki,  ale też pobić rekord w czytaniu w jednym momencie.  W zeszłym roku czytało z nami 459 409 uczniów z całej Polski. 

  Fotorelacja

 • Młodzi rowerzyści po egzaminie

  Młodzi rowerzyści po egzaminie

  We wtorek (05.06.2018r.), w ramach wychowania komunikacyjnego, uczniowie klasy IV SP przystąpili do swojego pierwszego poważnego egzaminu, aby otrzymać kartę rowerową. Po części teoretycznej, nastąpiło sprawdzenie umiejętności praktycznych i oczywiście wszyscy pomyślnie zdali egzamin. Gratulujemy!

  Egzamin przeprowadził p. Jacek Dobrowolski

  Fotorelacja

 • Wycieczka wiosenna klas 0 – 3 SP

  Wycieczka wiosenna klas 0 – 3 SP

  We wtorek 5 czerwca uczniowie klas 0-3 SP i starsze przedszkolaki uczestniczyli w wycieczce do Olsztyna. Najpierw wszyscy udali się do Teatru Lalek, gdzie obejrzeli sztukę pt. „Tygrys Pietrek”, następnie w  Muzeum Przyrody podzieleni na dwie grupy brali udział w zajęciach: młodsi - ,,Rozpoznawanie ptaków”, a starsi ,,Ciekawostki o zwierzętach”. Dużą atrakcją okazały się wystawy zwierząt, których dzieci na co dzień nie widują;  cieszyły się szczególnym zainteresowaniem.

  Ostatnim punktem programu był długo oczekiwany „Park Trampolin 7 Jump Street”, gdzie każdy mógł się wyskakać.  Umęczeni, pełni wrażeń i zadowoleni wszyscy wrócili do domów z zakupionymi pamiątkami.  Wyjazd zorganizowała M. Antkiewicz, a opiekę nad dziećmi sprawowały także M.Bielenna, A.Helwak i I.Kupczyńska.

  Fotorelacja

 • Ewa Nowak – „na żywo” z pisarzem

  Ewa Nowak – „na żywo” z pisarzem

                  We wtorek (29 maja 2018r.) grupa uczniów z kl. V, VI SP  oraz II Gim. miała okazję spotkać się z twórcą kultury i zobaczyć Ewę Nowak „na własne oczy”.  Spotkanie autorskie odbyło się  w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie.

                  Pani Ewa, która jest autorką ponad 30 książek, zdradziła nam tajniki swojego warsztatu oraz odpowiadała na szereg pytań, które zadawali jej uczniowie. Po spotkaniu otrzymaliśmy autografy na jej książkach. Oczywiście każdy chętny mógł również zrobić sobie z autorką zdjęcie. Następnego dnia  ze szkolnej biblioteki „zniknęły” wszystkie książki Ewy Nowak.

  Organizatorem wyjazdu była p. Natalia Semeniuk

  Serdeczne podziękowania dla GOK-u w Lasecznie za zaproszenie.

  Fotorelacja

   

 • Żeglarski Dzień Dziecka 2018

  Żeglarski Dzień Dziecka 2018

  W sobotę (2 czerwca 2087r.) uczniowie naszej szkoły, podobnie jak innych szkół z terenu gminy Zalewo wraz z rodzicami oraz nauczycielami wzięli udział po raz czwarty w Żeglarskim Dniu Dziecka. Pogoda jak zwykle dopisała, a uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji, m.in:

  1. Kule Wodne – w porcie jachtowym.
  2. Łodzie motorowe.
  3. Pływanie na rowerach wodnych.
  4. Nartorolki i rolki.
  5. Dmuchane zjeżdżalnie, mini – paintball i mini – palant.
  6. ABC bezpieczeństwa na wodzie z Ratownikami WOPR, pokazy ratownicze.
  7. Zumba.
  8. Zajęcia plastyczne

  9. Rejsy po jeziorze Ewingi „Tramwajem Wodnym”.
  10. Stoisko Edukacyjne Zespołu Parków Krajobrazowych w Iławie.

  Oprócz tego było dużo muzyki, zabawy oraz grill dla wszystkich chętnych.

   

  Fotorelacja

 • Bal gimnazjalny 2018

  Bal gimnazjalny 2018

  W środę (30.05.2018r.) w naszej szkole odbył się bal gimnazjalny uczniów klasy III, na który rodzice i uczniowie zaprosili pana dyrektora Jacka Dobrowolskiego, Radę Pedagogiczną oraz  pracowników obsługi. Uroczystość, staropolskim obyczajem, rozpoczęła się polonezem w wykonaniu uczniów klasy III i II gimnazjum, który został tradycyjnie już przygotowany przez pana Jarosława Frygiera. Taniec został nagrodzony gorącymi oklaskami.

  Następnie uczniowie podziękowali swojej wychowawczyni – pani Małgorzacie Przybylskiej za wsparcie i cierpliwość, a następnie przekazali na ręce pana dyrektora upominek dla szkoły.

  Po części oficjalnej wniesiono wspaniały tort, a potem nastąpiła wspólna zabawa na sali gimnastycznej przerywana poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

  Fotorelacja cz. 1

  Fotorelacja cz. 2 

 • Wycieczka zawodoznawcza do firmy Amex Bączek

  Wycieczka zawodoznawcza do firmy Amex Bączek

  28 maja (w poniedziałek) uczniowie klas VII SP oraz II i III gimazjum uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do firmy Amex Bączek. Jej siedziba znajduje się w Falkonowie k. Susza.

  Pracownicy oprowadzili uczniów po terenie firmy, opowiedzieli o jej historii i z ogromym zaangażowaniem przedstawili specycfykę pracy w zakładzie.

  W ofercie firmy znajdują się mi.in. okna oraz drzwi PVC wyprodukowane z  wykorzystaniem wysokiej klasy nowoczesnych systemów oraz stolarka aluminiowa wraz z systemami przeciwpożarowymi. Uczniowie zostali zapoznani z całym procesem produkcji. Zobaczyli także jak wygląda lakierowanie profili okiennych. Mogli z bliska obserwować pracę na poszczególnych stanowiskach.

  Wyjazd był niezwykle interesujący. Bardzo dziękujemy panu prezesowi - Krzysztofowi Bączkowi - za umożliwienie zwiedzania zakładu oraz panu Krystianowi Knobelzdorfowi (Specjaliście ds. Marketingu i PR) za serdeczne przyjęcie i sprawną organizację przebiegu wizyty uczniów na terenie firmy.

  Fotorelacja

 • II miejsce w XXXVI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Spotkania z Poezją”

  II miejsce w XXXVI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Spotkania z Poezją”

  Niezwykle miło jest nam poinformować, że uczeń naszej Szkoły – Cezary Puszczak z klasy V zdobył II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Spotkania z Poezją”. Czarek recytował utwór Aleksandra Fredry pt. „Paweł i Gaweł”. Do konkursu przygotowała do p. Natalia Semeniuk. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Finał odbył się w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Organizatorem było Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur. Uczestników oceniało jury w składzie: Wanda Andrusiak, Barbara Świątecka, Jolanta Pastuszenko i Leszek Grad.

strona:

Kontakt

 • Zespół Szkół w Dobrzykach
  Dobrzyki 25
  14-230 Zalewo
 • 0-89 758 - 36 - 23

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 1101705